شجاعانه به مرگ لبخند زد :: میم حا کاف | محمدحسین کتابی تایتل قالب طراحی سایت سئو قالب بیان


شجاعانه به مرگ لبخند زد

وقتی عکس هایت را نگاه می کنم ؛ در ذهنم غصه میخورم ، متن کتاب تاریخ سیاسی تشیع را بر یاد می آورم از غربتی یک هزار ساله یاد می کنم ؛ تشیع که غریب است و حتی امروز هم در غربت زندگی می کند.

شاید همه بشنویم که شیعه راحت است ؛ تقصیر برخی شیعه نما ها ست که با لعن بر خلفای سه گانه ، پیروان آنها را علیه ما که به امامت بلافصل حضرت علی (ع) بعد از حضرت محمد(ص) قائل هستیم متعصب کند!

شهید حججی را غریب گیر آوردند! غریبانه کشتند و حتی تمام اعضای بدنش را تحویل ندادند!

او میان کفتار ها غریب ماند ؛ شیری که میان کفتار هاست ، تا آخرین فشنگ جنگید .

نه مثل برخی بنفشی ها ؛ پا پس نکشید و ماند ! شجاعانه به مرگ لبخند زد!

و باز هم یاد فیلم اعتراف عبدالمالک ریگی می افتم :«وقتی بچه ها روحیه نداشتند برای روحیه دادن به آنها مراسمات عمرکشون به آنها نشان می دادم»

و به ذهن منطقی ام می نگرم ؛ او داعشی نبود که محسن حججی مان را به شهادت رساند ، او تروریستی نبود که سر بچه شیعه را به مثال توپ فوتبال به تروریست دیگر پاس میداد ! ؛ او شیعه نمایی بود که خلفا را لعن میکرد .


بر طبق اصلی حقوقی هرکسی که در هر قتلی در هر جایی شریک باشد چه مستقیم و چه غیر مستقیم ، در خون ریخته شده مقصر است!ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی