هاشمی رفسنجانی زنده است! بررسی حضور بی پرده هاشمی رفنسجانی در عراق :: میم حا کاف | محمدحسین کتابی تایتل قالب طراحی سایت سئو قالب بیان


هاشمی رفسنجانی زنده است! بررسی حضور بی پرده هاشمی رفنسجانی در عراق
هاشمی رفسنجانی نمرده است ، درست است که دی ماه دو سال پیش آن را به گور فرستادند ؛ اما هنوز هاشمی رفسنجانی زنده است و نخست وزیری عراق را بر عهده دارد.
هاشمی رفسنجانی همان کسی است که در اوایل انقلاب کمر به انحلال ارتش و تیپ 65 بسته بود ؛ همچنین از همان افرادی است که در اول انقلاب به بسیج راه حرکت نمی داد!
دیروز خبری را خواندم که حیدرالعبادی فرمانده حشدالشعبی را عزل کرده و خودش فرماندهی این نیرو های مردمی عراق را بر عهده گرفته ، حشدالشعبی که با فرمان مقام معظم رهبری و به صورت خودجوش فرودگاه آمریکا را در اطراف موصل محاصره کرده بودند و کمر آمریکا را در عراق شکسته بودند و یا با فرمان آیت الله سیستانی با داعش مبارزه می کردند امروز پیکره فرماندهی آن دارد به دست یک عده هاشمی مسلک می افتد!
عراقی که ایران 7 سال تلاش کرد و آنرا از دست داعشی ها نجات داد امروز کمر به تفرقه و دوری با ما بسته اند.
کسانی که شایعه فحشا خانه های عراقی را راه انداخته اند و همان کسانی که مردم را به جوش آوردند تا در خیابان ها بریزند و اعتراض کنند!
مردم عراق با ما متحد هستند ، به قول امام خمینی وقتی می گوییم مرگ بر آمریکا منظورمان مرگ بر مردم و دستگاه و ... آمریکا نیست ، بلکه منظورمان مدیران آن است.
حال که مقتدی صدر ها کمی آدم تر از حیدرالعبادی ها هستند امیدواریم حیدرالعبادی نیز به راه راست هدایت شود .
درضمن ، هاشمی یک فرد نبود ، هاشمی یک برنامه استراتژیستی برای زمین زدن انقلاب های خاورمیانه است ، همان طرحی که انقلاب کوبا ، انقلاب بوسنی و خیلی انقلاب های دیگر را زمین زد.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی