سقوط یک تمدن - طرح استراتژی یهود در زمین زدن کشور ها :: میم حا کاف | محمدحسین کتابی تایتل قالب طراحی سایت سئو قالب بیان


سقوط یک تمدن - طرح استراتژی یهود در زمین زدن کشور ها

سلام ، یه مطلب جدید و تازه براتون اوردم ، از ظهور مسیحیت و سقوط تمدن روم غربی بوسیله خاندان مدیچی!!

مدیچی نام یه یهودی هست که در حدود قرن 15 تا قرن 16 یعنی دوره قرون وسطی زندگی می کردند و هنوز هم شاید باشن ، این خاندان طرحی رو انجام دادند که ما توی این مقاله بهش می پردازیم...

(برای مطالعه کامل مطلب به ادامه مطلب بروید...)

1- ظهور مسیحیت

مسیحیت در سال 313 میلادی طی فرمان میلان بعد از کلی تعقیب و گریز توسط یهودیان رومی توسط کنستانتین اول دین رسمی روم شد ، بعد از صدور این فرمان مسیحیا دیگه آزاد بودن!

ما اگر بخواهیم غرب رو از نظر اقتصادی و رفاه مردمی و دین داریشون تقسیم بندی کنیم به این نتایج می رسیم:

تصویر زئوسزئوس

1- دوره اعتقاد به ماورای اولیه ؛ این دوره به طور کلی به اعتقاد یونانیان بر میگرده ، در این دوره یونیان اعتقاد داشتند که 12 خدا در کوه المپ باهم به رقابت می پردازند تا نسبت به هم برتری داشته باشند و زئوس خدای آذرخش میشه فرمانده شون

2- دوره سوفست و بی اعتقادی ؛ این دوره با ظهور گروهی در یونان که بوسیله اوردن استدلال های زیاد میگفتن خدا وجود نداره ، جهان وجود نداره و ماهم وجود نداریم!! البته این گروه بعد از مدتی هم از بین می روند و یه گروه دیگه جاشون میاد که:

3- دوره فلسفه ؛ این دوره با ظهور علاقه مندان به علم یا همون فلاسفه آغاز شد و پایانی بود بر سوفیست ها ، البته سوفیست ها با نامردی سقراط رو محکوم به نوشیدن جام زهر کردند

نوشیدن جام زهر سقراط

البته بعد از سقراط ، افلاطون و شاگردش ارسطو سردستگی فلسفه رو بر عهده گرفتند .

4- دوره مادیگرایی اولیه ؛ این دوره که بخاطر درگیری های بین فلاسفه و سوفیست ها آغاز شده بود باعث شد که بحث ها بیشتر مادی شود و اعتقاد مردم به خدایان باستان فقط در حد مباحثه شود و هیچ کدام از مردم به خدایان باستانی خودشان اعتقاد نداشته باشند ، همین موضوع باعث انحطاط یونان شود و رومی ها بر سرکار بیایند ، رومی ها با حضور اقوام دیگر و درگیری ها توانستند کل دریای مدیترانه و تا خاورمیانه ، شمال آفریقا و کل جنوب اروپا را فتح کنند!

5- دوره مادیگرایی ثانویه ؛ رومی ها هنگامی که بر سر قدرت جهانی آمدند و تبدیل به ابرقدرت جهانی شدند بقدری مادیگرا و خوشگذران شده بودند که بقدری از خوشگذرانی سیر شده بودند که در تاریخ میتوان به نشانه اینها اشاره کرد:

1- نبرد گلادیاتور ها

گلادیاتور

یونانیان نبرد های گلادیاتوری را در میان بردگانی که اسیر کرده بودند راه می انداختند تا شاهد کشتن همدیگر باشند ! بقدری که از میان جنگ های میان بردگان رقم می خورد خسته شده بودند که جنگها را میان حیوانات و انسان ها کردند !!

2- قیام اسپارتاکوس ؛

همگی ما با این فیلم و این نام آشنا هستیم ، اسپارتاکوس که از بردگی خسته شده بود یک سپاه عظیم از بردگان را سازماندهی می کند و اقدام به قیام مسلحانه می کند ، بقدری اسپارتاکوس بدرستی رهبری می کرد که با ارسال چندین سپاه توسط امپراتوری روم توانست پیروز شود البته با نفوذ به لشکر اسپارتاکوس امپراتوری روم توانست بالاخره آنها را بعد از 2 سال تار و مار کند .

3-خاکستر های پمپی ؛

طبق آیات قرآن و خاکستر های مکشوفه از شهر پمپی که بخاطر فوران کوه آتش فشان و زیر آب رفتن شهر تمامی خاکستر انسان هایی که کشف شده و تمامی نگاره ها همگی لخت بوده اند و این ها بیانگر فساد اخلاقی گسترده بین مردم غرب بود!

اینهایی که بیان شد همگی گوشه ای از خوشگذرانی های رومی ها بود ، حالا این دوره که به پایان میرسد شاهد دوره ای جدید خواهیم بود دوره ای که خودش هم به چند دوره دیگر میتوان تقسیم بندی کرد :

6-1- دوره ظهور مسیحیت ؛


حضرت مسیح (ع) فرزند حضرت مریم (ع) دوره جدیدی را در روم رقم می زد ، وی با ترویج ساده زیستی در حقیقت کسانی که در امپراتوری روم به زندگی اشرافی و خوشگذرانی عادت داشتند و غالبا یهودی هم بودند به دشمنی علنی با این دین جدید پرداختند!

حضرت مسیح در سن 33 سالگی توسط یکی از حواریونش به نام یهودا اسخریوطی بود که مخفیگاه حضرت میسح (ع) را به مزدوران رومی لو داد و چون یهودا شباهت زیادی به مسیح داشت اشتباها یهودا به صلیب کشیده شد و مسیح علیه السلام به آسمان ها عروج کرد که طبق باور عامه مسلمانان و مسیحیان حضرت مسیح علیه السلام بهمراه امام زمان عج ظهور خواهد نمود.

حضرت مسیح باعث آغاز دین مسیحیت شد اما چیزی که مهمتر بود دوران های بعدی است.

6-2 - آغاز تعقیب و گریز ؛ مسیحیان نوکیش همیشه در این دوران تحت تعقیب بودند و از دست دولت و یهودیان آرامش نداشتند ، آنها برای غلبه به صورت مخفیانه در زیر زمین خانه فضای مانند کلیسا ایجاد کرده بودند و در آنجا به عبادت می پرداختند ، کسانی که مسیحی بودند اعدام می شدند و اگر کسی جای آنها را می دانست و یا به آنها پناه می داد کشته می شد و بزرگترین نمونه این مبارزات را می توان اصحاب کهف نام برد که در امپراتوری روم شرقی در فیلادلفیا به غاری پناه بردند و خوابیدند.

6-3- پایان تعقیب و گریز ؛ امپراتوری روم نیز کم کم دچار تفکر مسیحیت می شد و اعتقاد به یهودی بودن را از دست می داد ، این مهم باعث شد تا تعقیب و گریز ها کاهش یابد و مسیحیت در عین خفگی به کار خود ادامه می داد.

6-4- صدور فرمان میلان ؛ امپراتور کنستانتین اول ، امپراتور روم و روم شرقی فرمان رسمی شدن دین مسیحیت را در سال 313 میلادی صادر نمود ، این فرمان باعث شد تا دیگر مسیحیت بصورت آزادانه برای خود کلیسا داشته باشد و بتواند به صورت رسمی فعالیت خود را انجام دهد! حتی خود کنستانتین اول به این دین گروید!

6-5- جمع آوری انجیل ها توسط کلیسا ؛ کلیسا همه انجیل ها را جمع آوری کرد و فقط 4 نسخه متی ، یوحنا ، مقرس و لوقا را منتشر کرد که همه با یک معنا و چند لفظ مختلف اند، البته بحث در باره این مسئله مختلف است ، اینکه چه کسی اعمال نفوذ کرده بود تا متن اصلی انجیل با این کار سانسور و تحریف شود؟! قطعا میتوان با ذاتی که یهود دارد گفت در اینجا یهود مسبب اصلی این فرایند بوده.

7- جدایی روم شرقی از روم غربی ؛ کنستانتین اول ، پادشاه روم بود ، وی به دلیل گستردگی مرز و نداشتن کنترل بهترین ایده ای که به ذهنش رسید جدایی روم شرقی و غربی بود در عین حال هر دو باهم متحد و یکی باشند!

وی خود را فرمانروای روم شرقی خواند و دوستش را فرمانروای روم غربی کرد ، البته بعد از گذشت مدتی وی به علت نامعلومی (علتش در کتاب نیاورده بود) شهر کنستانتینه یا قستنطنیه را بنا گذاشت و آنرا پیشرفته ساخت و پایتخت روم شرقی قرار داد و خود را امپراتور روم شرقی خواند و این مسئله باعث جدایی کشور روم غربی و کشور روم شرقی شد!

8- آغاز افراط گرایی و فرقه شدن مسیحیت ؛ پس از گذشت مدتی فُرَق جدیدی در مسیحیت پدید آمد آنهم به خاطر تفاسیر متفاوت از حضرت مسیح ، کاتولیک ها ، پروتستان ها و ارتودکس ها جزو 3 فرقه معروفتر بودند.

همچنین با ورود افراط گرایی به مسیحیت تعاریف مسیحیت دوباره رنگ و بوی برخی اعتقادات دوره مادیگرایی ثانویه را پیدا کرده بود ، ازدواج جوانان در دوران مادیگرایی ثانویه تعریف نشده بود در حالی که در دوران پیش از افراط گرایی ازدواج جوانان تعریف شد اما باز با ورود افراط گرایی این مهم درحال نابودی بود.

9- آغاز پروژه بزرگ نفوذ مدیچی ؛ مدیچی بزرگ خاندان مدیچی ها با نزدیکی به پاپ ها با تفکر سرمایه داری توانستند خزانه داری را از مسیحی ها بگیرند ، همان چیزی که بعنوان صدقه و خمس و زکات مسیحیت پرداخت میشد به جیب مدیچی ها می رفت و انها با هدف جدایی اقتصاد از دین توانستند با ایجاد شهر فلورانس از آنجا دوره بانکداری را آغاز کنند ، این دوره به این شکل بود که ابتدا از نیمکت هایی که بر یک طرف یهودی ربا می داد و در یک طرف فرد دیگر ربا می گرفت آغاز شد تا به ساختمان های بزرگی به نام بانک رسید!

البته این که چگونه خزانه داری توسط یهودیان اخذ شد می توان به زرخرید کردن کاردینال ها که وظیفه انتخاب پاپ را داشتند دونفر از یهودیان را وارد سیستم پاپ کردند و بوسیله این دو یهودی خزانه داری را گرفتند!

بانک ها توانستند در مرحله اول اقتصاد مردم را از حالت دینی بودن خارج کنند و این قدم اول بود

قدم بعدی یهودیت مدیچی جدایی فرهنگ از دیانت بود ، در این مرحله مدیچی ها با هزینه بسیار فراوان یکی از مجسمه سازان طرد شده از مسیحیت را با پول خودشان تجهیز کردند که با ساخت مجسمه های لخت و عور قبح زدایی را انجام دهد که مسجمه حضرت داوود نبی درحالی که شمشیر به دست دارد و تنها یک کلاه خود به سر از جمله این قبح زدایی هاست!

البته خانواده مدیچی به همین بسنده نکردند و قدم بعدی که انجام دادند نفوذ به سیاست و کلید زدن طرح جدایی دین از سیاست بود ، آنها با فرستادن چند تن از دختران خود به دربار پادشاهان مختلف باعث به جریان انداختن جنگ های مذهبی 30 ساله شدند به قدری که این جنگ ها را می توان همتراز جنگ های مذهبی داعشی ها آورد!

کاترینا د مدیچی توانست ملکه و حکمران فرانسه شود و به این وسیله با کشتن چند جوان مسیحی جنگ بین کاتولیک ها و ارتودکس ها را راه انداخت که نتیجه این جنگ 30 ساله این شد که نسل بعدی متنفر از جنگ و متنفر از دین و مذهب شدند!پ.ن: مسئله اینکه انقدر رهبر به مسئله نفوذ اشاره می کند همین است، اکنون در جمهوری اسلامی میتوان به صراحت اعلام کرد که نفوذی های یهود در حال کلید زدن طرح جدایی اقتصاد از دین توسط احزاب اصلاحطلب مثل کارگزاران و اعتدال توسعه که هر دو تفکر تکنوکراسی(دین و مردم فدای اقتصاد خوب) دارند در حال رقم خوردن است.

همچنین برخی ها که در زمینه هنر در سینما و تلویزیون و ... درحال تبلیغ فرهنگ بی دین هستند را می توان از جمله نفوذی ها شمرد

و در آخر امثال فرقه شیرازی ها در قم در حال کلید زدن طرح جدایی دین از سیاست هستند که خدا کند هر سه نابود شوند.


باید بدانیم در جمهوری اسلامی جریانات مختلف در حال کار هستند و برای برخورد با نواقص جمهوری اسلامی نباید کلی برخورد کرد و باید حتما دانست که در این راه باید جریان شناس بود و جریانی حمله کرد!


به امید نابودی نفوذی ها. . .


ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی