درگیر عجب عادت هایی شده ایم! :: میم حا کاف | محمدحسین کتابی تایتل قالب طراحی سایت سئو قالب بیان


درگیر عجب عادت هایی شده ایم!

شب بود و کسی در خانه نبود ، چون نمی دانستم با چه چیزی باید چه چیزی بپزم و بخورم و چون طبق معمول عادت پدر مهربان :-| حق استفاده از خوراکیهای خانه را در تنهایی نداشتم با پولی که پیش من باقی مانده بود به فلافلی رفتم و یک پیتزا سفارش دادم ، همینطور که به بیرون می نگریستم یکی از بچه های مسجد را دیدم که لباس مهمانی اش را پوشیده بود و از سوپر مارکتی کنار مسجد بر می گشت ، بالاتنه سفید و شلوار مشکی پوشیده بود و در حالی که راه می رفت دست هایش را تکان می داد ؛ این را با خوشحالی در دلم گفتم که :« عجب سوژه ای پیدا کرده ام ، حتما که بروم خانه درباره اش خواهم نوشت. »

حالا دیگر به دنبال دیدن بقیه آدم ها بودم که چگونه راه می رفتند ، همه آنها طبق عادت در هنگام پیاده روی دستانشان یا کم یا زیاد تکان می خورد !

آن چیزی که باعث حرام شدن وقت انسان می شود و امام علی از آن می گفت : « یکی شدن رفتار هاست » رفتار را عادات می سازند ، رفتار آدم به هنگام پیاده راه رفتن عادتی است که به مغز آموخته شده هنگامی که آدمی در حال پیاده روی است دست ها هم ورزشی داشته باشند تا بدن تعادلش را حفظ کند!

پس عادات عاملی است که حضرت علی فرمود : « اگر دو روز شما یکی شود ، وقت خودتان را تلف کرده اید »ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی