ایام محسنیه آری یا نه؟ :: میم حا کاف | محمدحسین کتابی تایتل قالب طراحی سایت سئو قالب بیان


ایام محسنیه آری یا نه؟

عاشورا ، تبلور وجودی است که باعث شده در جهان شیعیان زیادی به اسلام روی بیاورند و به خاطر رشادت هایی که در آن روز شده در جهان غرب لائیک و بی دین شاهد مطرح شدن اسلامی هستیم که نه از روزنه صادق شیرازی (لعنته الله علیه) بلکه از روزنه اصلی اسلام جاری شود.

این اتفاق مهم در جهان اسلام باید در جهان بپیچد و آن هم به گونه ای که صدایش تا سال ها در گوش کافران بماند و باعث تحول آنها و شیعه شدن آنها بشود.

برای مشاهده کامل وارد ادامه مطلب شوید...

اما با تاکیدات کثرت علما و زعمای شیعه الخصوص مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) برخی از دشمنان اسلام و شیعه تیشه ای برداشته اند تا به ریشه شیعه بزنند و اگر ما شیعیان جلوی آن ایستادگی نکنیم ، تیشه به ریشه ما اصابت می کند و باعث مهجور و منزوی شدن شیعه خواهد شد.

اما این تاکید چیست؟ تاکید این است که فقط صدای مارش عاشورا باید به دنیا برسد ، صدای سینه زنی ، صدای سنج و طبل ، صدای نی ، صدای غربت مسلم ، صدای تنهایی حسین و کثرت یزیدیان ، صدای قیام حسین ، نه بوی خون حسین ، بلکه شیوه ، روش ، منش و کردار حسین علیه السلام باید به گوش همه کافران برسد تا آنها را با شیعه آشنا سازد ، نه بیشتر و نه کمتر .

ایام محسنیه بر خلاف این اتفاق مهم است ، به زعم من ، اگر میخواهی صدای اذان شنیده نشود بر شیپور یهودی بنواز!

حال کسانی که دارند با برگزاری ایام محسنیه حال و هوای شیعه را غم انگیز و خودآگاهانه و یا ناخودآگانه صدای عاشورا را کم نوا تر می کنند باید بدانند که آنها دارند بر شیپور یهودی می نوازند و این نوازش آنها برایشان گران تمام خواهد شد.

کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا باید در جهان نهادینه شود ، نه کل عام محزون و کل ارض بکی ! [ همه سال غمگین و همه زمین گریه ] شود ، بلکه باید فرهنگ عاشورا را نشر داد.

پس ایام محسنیه بر خلاف نشر شیعه هست و همان صدایی است که یزیدیان هنگام امام حسین علیه السلام برپا کردند تا صدای امام شنیده نشود و همان هایی هستند که بر شیپور یهود می نوازند تا صدای اذان شنیده نشود و آنهایی که در هنگام موعظه امام حسین صدا برپا کردند چون حرامخوار بودند ، پس کسانی که ایام محسنیه برگزار می کنند مرتکب فعل حرام می شوند و حتی نفسی که در آن مجلس می کشند نیز حرام است!ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی