بایگانی شهریور ۱۳۹۷ :: میم حا کاف | محمدحسین کتابی تایتل قالب طراحی سایت سئو قالب بیان


۳۰ مطلب در شهریور ۱۳۹۷ ثبت شده است
با سلام خدمت دوستان ، لینک مقاله رو به خاطر اینکه از متن خام درحال تبدیل به متن اصلی هست برداشتم ، دوباره پست خواهد شد :) از شکیبایی شما متشکرم دوستان

فردا ساعت 10 صبح مقاله بارگزاری خواهد شد

بخونید و کیف کنید!انتشار مقاله کامل "سقوط یک تمدن"

سلام دوستان عزیز ، مقاله قبلی منتشر شده طبق نظر دوستان عزیزم یه مقاله ای بود که جای پیشرفت بهتری داشت و داره ، از این رو این مقاله با یه ویراست کلی و حذف و اضافه و قلت گیری خدمتتون ارائه خواهد شد ، البته ازش چندین پاورپوینت هم خواهم ساخت و در اختیارتون می گذارم که برید پیش معلماتون و یا شاگردانتون پُزش رو بدید :)

البته طبق تصمیمی که گرفتم سلسله مباحث "از بنی اسرائیل تا یهودیان مخفی" هم به این مقاله اضافه خواهد شد ، چون مقاله "سقوط یک تمدن" بیشتر مطالعات یهودی منه

پس

تاریخ انتشار نهایی مقاله کامل و پاورپوینت هاش 27/شهریور/1397

پ.ن: قلت غلطه ، غلط درسته خخخ


موجی تازه به نام "موج پشیمانی"

این یادداشت تقدیم به همه نادان های کشور که آرزو می کنم بالاخره سر عقل بیایند...

دو سال پیش که برای اولین بار مستند "پرزیدنت آکتور سینما" منتشر شده بود  من یکی دوبار نشستم و دیدمش ، گفتم بزار یکبار دیگر هم ببینم چون تا سه نشه بازی نشه !

و سومین بار دیدم ، هر بار انگار جملات تازه تری را می شنیدی! این بار جزو عواملی که در فروپاشی شوروی توسط آمریکا به کار گرفته شده بود ، عامل بازیگران نیز به آن افزوده شد!

عاملانی که هر بار ابتدا هشتگ می زنند درباره "آتنا" همان دخترک 7 ساله ای که توسط مردی شرور مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته بود و سپس دخترک را مثله کرده بود درون یک بشکه انداخته بود و بازیگران می گفتند باید اعدامش کنید و بعد از اعدام هشتگ می زدند که نه به اعدام!

این جماعت همان هایی اند که به حسن روحانی بله گفتند ، حسن روحانی را می شناختند مثل برادرشان! ولی حسن که آمد شروع کردند به هشتگ زدن این بار علیه حسن!

واقعا به این موج جدیدی که آنها به راه انداخته اند هم نمی شود اعتماد کرد ، زیرا از اعتماد های قبلی مان دیدیم که آنها چه کار کردند!

مستند پرزیدنت آکتور سینما را فقط برای کسانی توصیه می کنم که با ساختار کامل حکومت و نظام آشنا باشند نه یک عده که از هیچ و پوچ بی خبر اند و دنبال شاهزاده خودشان که سوار بر اسب سفید بیاید و آنها را نجات بدهد ...

و می رسیم به رامین حسین پناهی که هم نتنها یک فعال مدنی ، بلکه فقط علاقه اش کشتن گریه کنان امام حسین (ع) بود و سلاح مورد علاقه اش هم نه تنها قلم نداشته اش ، بلکه کلاشینکف و c4 بود.

کی این جماعت می خواهند آدم شوند خدا داند ، مردم گول حرف هایشان را نخورید که اینان " جارچی های کوفه زمانه اند!"
اراذلی به نام شاهزاده طالبان !

و بگذریم از همه اخبار ، برسیم به نکته ای همیشگی درباره شاهزاده طالبان ، همان هایی که شعار "رضاشاه روحت شاد" را سر می دادند ؛ امروز با این اوباش در گروه "کمپین بازگشت شاهزاده" بحث می کردم ، منطقی و بدون هیچ فحاشی و بگذریم از فحاشی های آنان ، یکی از ادمین های آنان که میخواست مثلا من را ضایع کند با من به بحث آمد ، پرسید مسلمانم و درباره باید و نباید حکومت اسلامی از من پرسید و من منطقی و بر اساس حدیث ائمه پاسخش دادم ، بعد که دید هر کدام از سوال هایش یکی یکی درحال پاسخ گرفتن است و درحال تضعیع شدن جلوی اجتماع دوستان اراذل خودش است اقدام به سکوت بنده کرد و سپس من را از گروه حذف کرد!

این قبیله حیوان صفت که دنیا را چیزی بجز هم خوابگی و شراب نمی دانند همان هایی بودند که سر امام حسین (ع) را بریدند و امروز می خواهند سر نائب فرزند امام حسین (ع) ، مقام معظم رهبری ، را نیز ببرند و البته با وجود نیروهایی اندیشمند و انقلابی و عملیاتی این آرزو را به گور خواهند برد چون همان ها که سر مسلم (ع) را بریدند و از دار الحکومه کوفه او را به پایین پرت کردند همان حیواناتی بودند که سر امام حسین (ع) را نیز بریدند.درگیر عجب عادت هایی شده ایم!

شب بود و کسی در خانه نبود ، چون نمی دانستم با چه چیزی باید چه چیزی بپزم و بخورم و چون طبق معمول عادت پدر مهربان :-| حق استفاده از خوراکیهای خانه را در تنهایی نداشتم با پولی که پیش من باقی مانده بود به فلافلی رفتم و یک پیتزا سفارش دادم ، همینطور که به بیرون می نگریستم یکی از بچه های مسجد را دیدم که لباس مهمانی اش را پوشیده بود و از سوپر مارکتی کنار مسجد بر می گشت ، بالاتنه سفید و شلوار مشکی پوشیده بود و در حالی که راه می رفت دست هایش را تکان می داد ؛ این را با خوشحالی در دلم گفتم که :« عجب سوژه ای پیدا کرده ام ، حتما که بروم خانه درباره اش خواهم نوشت. »

حالا دیگر به دنبال دیدن بقیه آدم ها بودم که چگونه راه می رفتند ، همه آنها طبق عادت در هنگام پیاده روی دستانشان یا کم یا زیاد تکان می خورد !

آن چیزی که باعث حرام شدن وقت انسان می شود و امام علی از آن می گفت : « یکی شدن رفتار هاست » رفتار را عادات می سازند ، رفتار آدم به هنگام پیاده راه رفتن عادتی است که به مغز آموخته شده هنگامی که آدمی در حال پیاده روی است دست ها هم ورزشی داشته باشند تا بدن تعادلش را حفظ کند!

پس عادات عاملی است که حضرت علی فرمود : « اگر دو روز شما یکی شود ، وقت خودتان را تلف کرده اید »Jamrasi.ir هم راه افتاد ...

قرارگاه سایبری شهید جمراسی با آدرس Jamrasi.ir راه اندازی شد با یه تیم خیلی خوب و عالی

میتونید از مطالب و اطلاعاتی که در این جا منتشر میشه استفاده کنید :)

تشکر


حمله به کنسولگری ایران در بصره توسط چه کسانی مدیریت شد؟
همه شاهد بودیم که با دخالت سازمان جاسوسی ام آی سیکس (سرویس اطلاعاتی انگلیس) در سال 88 در جریان اعتراضات به چندین مقر مهم نظامی حمله شد ، قبل از حمله این آشوبگران به کنسولگری ایران در بصره حیدرالعبادی ، نخست وزیر عراق ، مردم را تحریک به آشوب علیه ایران کرده بود و در حقیقت حیدرالعبادی در این فتنه سال 97 عراق نقش بسیار مهمی را ایفا می کند ، شاید بگوید که من با فرماندهان امنیتی به خاطر حمله به کنسولگری ایران برخورد می کنم شاید از این بترسد که ایران به خاطر این حمله لشکر کشی کند (که نخواهد کرد) ولی عملی که در این فتنه اتفاق می افتد مشابه همان اقداماتی است که در سال 88 توسط این جاسوس های کثیف افتاد.


دیپلمات هایی احمق!

در حالی که امروز خردوغان تلاش برای افزودن کلمه "آتش بس" به بند 3 بیانیه امروز داشت جناب حسن فرمودند: « تروریست ها سلاح هایشان را زمین بگذارند و تسلیم شوند و از راه مسالمت آمیز بیایند بحث کنیم. »

پوتین هم هر چقدر تلاش کرد به این دو خر ( دور از جان خر :-) ) بفهماند تروریست منطقش سلاحی است که دستش است ولی این دو نفر بر موضع خود استوار بودند ، پوتین هم که دید هرچه بگوید اینها نمی فهمند ؛ داعش امروز با حمله به کنسولگری ایران اثبات کرد که باز حسن روحانی و خردوغان عقل در کله پوکشان ندارند!انجمن حجتیه ، از تاسیس تا مخالفت با جمهوری اسلامی ایران

انجمن حجتیه تشکیلاتی است که در سال 1332 هجری شمسی با هدف مقابله با بهاییانی که در ایران زندگی می کردند در مدرسه علوی تهران تاسیس شد ؛ این انجمن با هدف مقدمه سازی برای ظهور حضرت مهدی (عج) شکل گرفت و تا امروز هم هنوز در حال ادامه دادن فعالیت های خود در شهر های مختلف به صورت مخفیانه هست.

(برای خواندن کامل مطلب به ادامه مطلب بروید: )


۱ ۲ ۳